Starpkultūru Menedžmenta projektā ir iesaistījušies biznesa vadības studenti no visas Eiropas. Šogad arī GFK studentiem bija iespējams iepazīties ar ārvalstu studentiem un kopā ar viņiem mācīties risināt biznesa vadības problēmas, virzīt savas idejas un rast tām atbalstu.   
No 26. marta līdz 29. martam GFK 2. kursa studenti Laura Ķirše un Artūrs Jēgers, kā arī 3. kursa students Jānis Strapcāns, piedalījās starpkultūru menedžmenta projekta starptautiskajā nedēļā Kauņā.  
Visi projekta dalībnieki bija sadalīti grupās. Strādājot grupās studenti pievērsa uzmanību dažādām atšķirībām, kas pastāv starp kultūrām. Mūsdienās it īpaši ir svarīgi apzināties kultūras atšķirības.
Projekta mērķis ir piedāvāt studentiem iespēju iegūt reālas dzīves pieredzi, paplašināt zināšanas, prasmes un veidot izpratni, kas ir svarīga veiksmīgam biznesam ārzemēs. Veicot dažādus uzdevumus, risinot ar biznesu saistītas problēmas, bija nepieciešams izmantot gan savas profesionālās, gan arī personiskās zināšanas un prasmes.
Nedēļas laikā studenti iepazina Lietuvas uzņēmējdarbības īpatnības, jo uzdevumi bija saistīti ar dažādiem Lietuvas uzņēmumiem.

kaunas_04_19_1
Vispirms nopietns darbs un lekcijas.
kaunas_04_19_2

Brīdis atelpai un dažādu valstu delegāciju sarūpētajiem labumiem.

kaunas_04_19_3

Pēc kārtīgi padarīta darba vajag pavingrot….

kaunas_04_19_4

Sarunas un domu apmaiņa visas dienas garumā…

kaunas_04_19_5

 kaunas_04_19_6

Vizītes uzņēmumos…..

kaunas_04_19_7

Labi padarīts darbs un uzslavas neizpaliek.

Artūrs: “Pasākums bija labs, cilvēki atsaucīgi un laipni. Esmu apmierināts, ka biju tur, pie tam, tā ir priekš manis pirmā tāda veida pieredze. Interesanti, uzzināju daudz vairāk par citu valstu kultūru.”
Laura: “Projekts bija tiešām izdevies, man ļoti patika, labprāt piedalītos līdzīgā projektā! Es uzskatu, ka studentiem tā ir laba iespēja nostiprināt komunikācijas, vadības un domāšanas spējas. Ļoti patika!”

Sadarbības partneri

© 2018 Grāmatvedības un finanšu koledža. All Rights Reserved.