Limon Tour
Driver
Tranzito
Sunday, February 18, 2018
Уход за лицом 30 лет. Лучший уход за кожей лица летом. Уход за лицом летом. Йога занятия для начинающих. Быстрые занятия йогой для начинающих видео. Занятия йогой дома. Как сделать макияж. Скажите как сделать макияж глаз дома. Как правильно сделать макияж. Диеты для похудения отзывы. Полезная гречневая диета для похудения. Лучшие диеты для похудения. Эффективные диеты для быстрого похудения. самая быстрая диета для похудения дома. Хорошая диета для быстрого похудения. Хронический гастрит лечение. Быстрое лечение гастрита желудка. Схема лечения гастрита. Имбирный чай для похудения. Полезное имбирное похудение отзывы. Имбирный напиток для похудения рецепт. Домашние упражнения для похудения живота. Большой комплекс упражнений для живота похудения. Упражнения для похудения живота быстро.

Рассказы выпускников о колледже 

далее...

 

social draugiem social facebooksocial twitter skype

Материалы

PAZIŅOJUMS

par Erasmus politikas īstenošanu

 

Grāmatvedības un finanšu koledža ir privāta augstākās izglītības iestāde. Mūsu mērķis ir attīstīt radošas personības, nodrošinot labu uzņēmējdarbības un finanšu izglītību.
Akadēmiskais personāls sastāv no pamatdarbā esošiem lektoriem un praktizējošiem profesionāļiem. Koledža attīsta starptautisko sadarbību pamatojoties uz pamatmērķiem Eiropas izglītības un apmācības sistēmās un aktīvi strādājot pie Boloņas procesa noteikumu pielietošanas akadēmiskās, pētījuma un citās aktivitātēs. Eiropas izglītības mērķi, kas norādīti Boloņas un Kopenhāgenas deklarācijās ir arī koledžas darbības mērķis. Studiju programmas atbilst Eiropas standartiem, Eiropas kredītpunktu sistēmai, nodrošinot salīdzināmību ar līdzīgām programmām Eiropā. Koledžas starptautiskās sadarbības mērķis ir profesionālo kompetenču pilnveidošanu.
Starptautiskās sadarbības stratēģija 2014.-2021.gadam paredz šādas starptautiskās sadarbības sfēras:

 • divpusēju studentu, lektoru un administratīvā personāla mobilitāti;
 • starptautisku studiju nodrošināšanu;
 • koledžas studiju programmās iekļaut plašāku internacionālo dimensiju;
 • studiju programmu regulāra pilnveidošana, ievērojot Boloņas procesa pamatnostādnes;
 • dalība un iniciatīva starptautiskos projektos;
 • mūžizglītības programmas iespēju izmantošana.

Starptautiskās sadarbības stratēģija tiek attīstīta ievērojot sekojošus principus un mērķus:

 • mūžizglītība;
 • no mācīšanas uz mācīšanos;
 • kultūras kvalitāte;
 • atklātums;
 • caurspīdīgums;
 • vienādas iespējas;
 • iespējas salīdzināt.

ERASMUS programma dod iespēju Grāmatvedības un finanšu koledžas (GFK) studentiem mācīties savu programmu kādā no vairāk kā 14 ārzemju augstskolās. GFK ir noslēgti līgumi piecās dažādās ES valstīs. Līgumi noslēgti par abām studiju programmām.
Šajā studiju gadā mūsu studentiem tiek piedāvātas aktivitātes studijās Lietuvas, Polijas , Čehijas un Turcijas koledžās. Augstskolas izvēle ir atkarīga no studentu vēlēšanās un iespējām. Pēc studiju pabeigšanas (2 – 5 mēn. – viens semestris) students iegūst sertifikātu, kas apliecina studijas vai praksi vienā no ārzemju augstskolām. Diplomā tiks ierakstīts, ka students ir studējis vai izgājis praksi kādā no ārzemju augstskolām.
Studentam, kurš piedalās mobilitātes programmā ERASMUS ietvaros, jābūt kādas valsts, kura piedalās ERASMUS izglītības programmā, pilsonim vai citas valsts pilsonim un jāmācās kādā no ERASMUS programmas augstskolām ES, klātienes studiju formā. ERASMUS programmu finansē Eiropas Savienība un Latvijas Republika. Programmas noteikumi trešajām valstīm un dalībnieku valstīm ir vienlīdzīgi.
Lai nodrošinātu efektīvu informācijas plūsmu par starptautisko sadarbību, ieskaitot ERASMUS aktivitātes koledžā paredzētas šādas aktivitātes:

 • izpēte, analīze un informācija par starptautiskiem partneriem, organizācijām un viņu aktivitātēm, starptautiskiem pasākumiem, projektiem un studijām; informācijas novadīšana koledžas personālam un studentiem;
 • regulāri mājas lapā www.koledza.lv publicēt informāciju un vadlīnijas studentiem par iespēju piedalīties mobilitātes aktivitātēs;
 • informācijas novadīšanai studentiem izmantosim studiju grupu tiešos e- pastus;
 • Pasākumi lai nodrošinātu koledžas identitāti ar mērķi informēt sadarbības partnerus;
 • regulāri publicēt un atjaunot informāciju koledžas mājas lapā;
 • nodrošināt koledžas lektoru, studentu un administratīvā personāla iespējas piedalīties starptautiskās konferencēs un organizēt tās;
 • piedalīties starptautiskos pasākumos, kas vērsti uz studiju iespējām koledžā;
 • ņemt aktīvu līdzdalību starptautiskās asociācijās un sadarbības tīklos.
 
Erasmus aktivitātes ir iekļautas koledžas starptautiskās darbības stratēģijā. Erasmus Universitātes Hartas pamatdarbības principi sastādīs lielāko aktivitāšu daļu.

Erasmus 25. Gadadiena

erasmus25

 

Erasmus programma sniedz neierobežotas iespējas ikvienam!

Spring Workshop Szolnok April 2012 Brauciena laikā tika apmeklēta Solnokas Koledža Ungārijā, kurā notika Businet darba grupu sapulce (Spring Workshop). Iespaidi ir ļoti spilgti, ungāru valoda nav līdzīga nevienai mums pazīstamai valodai Latvijā – latviešu, krievu, angļu, vācu, franču. Pilsētā zīmes arī ir ungāru valodā.

 Uzzināju par starptautisko aktivitāti studentiem Busy days – tā ir lieliskā iespēja studentiem no Businet dalībvalstīm un partnervalstīm strādāt vienā komandā ar dažādu profesionālo pieredžu pārstāvjiem, iepazīt citu tautu kultūru un uzlabot savas angļu valodas zināšanas. Nākamā Busy days aktivitāte notiks šī gada rudenī paralēli divās Eiropas pilsētās – Drēzdenē un Solnokā.

 

end faq


Партнеры по сотрудничеству

 

biznesakompleks logo fast soft gramatvediba un ekonomika
lietuvos verslo kolehija bilance bussinet
tilde lbka nordplus
 LOGO PU liaa LRGA logo

 

Brown Blue Orange