Limon Tour
Driver
Tranzito
Sunday, February 18, 2018
Уход за лицом 30 лет. Лучший уход за кожей лица летом. Уход за лицом летом. Йога занятия для начинающих. Быстрые занятия йогой для начинающих видео. Занятия йогой дома. Как сделать макияж. Скажите как сделать макияж глаз дома. Как правильно сделать макияж. Диеты для похудения отзывы. Полезная гречневая диета для похудения. Лучшие диеты для похудения. Эффективные диеты для быстрого похудения. самая быстрая диета для похудения дома. Хорошая диета для быстрого похудения. Хронический гастрит лечение. Быстрое лечение гастрита желудка. Схема лечения гастрита. Имбирный чай для похудения. Полезное имбирное похудение отзывы. Имбирный напиток для похудения рецепт. Домашние упражнения для похудения живота. Большой комплекс упражнений для живота похудения. Упражнения для похудения живота быстро.

Absolventu stāsti par savu koledžu

Lasīt tālāk...

 

social draugiem social facebooksocial twitter skype

IV starptautiskā zinātniski praktiskā konference

2015. gada 11. decembrī
Baltijas Starptautiskā akadēmija,
Daugavpils Universitāte,
Rīgas Stradiņa universitāte,
Masaryk Universitāte

rīko IV starptautisko zinātniski praktisko konferenci


Transformācijas process tiesībās, reģionālajā ekonomikā un ekonomiskajā politikā:

ekonomiski - politisko un tiesisko attiecību aktuālās problēmas

Konferences mērķis: jaunu zināšanu radīšana un maģistrantu, doktorantu un speciālistu juridiskajā zinātnē, kā arī reģionālajā ekonomikā un ekonomiskajā politikā zinātniskās un praktiskās pieredzes apmaiņa.

Konferences uzdevumi: atbalstīt un stimulēt studējošo zinātniski – pētniecisko un inovatīvo darbību, kā arī praktiķu un augstskolu akadēmiskā personāla zināšanu un pieredzes apmaiņu.

Dalībai konferencē tiek aicināti: akadēmiskais personāls, speciālisti juridiskajā zinātnē, reģionālajā ekonomikā un ekonomiskajā politikā, doktoranti un maģistranti.

Konferences darbs noritēs divās sekcijās: 1) juridiskā zinātne; 2) ekonomika un vadība.

Organizatoriskie jautājumi:

 • Konferences norises vieta un laiks: BSA, Lomonosova ielā 1, 207. auditorija no plkst.10.00-15.00.
 • Konferences valodas: latviešu, angļu, krievu.
 • Konferences dalībnieku referāti tiks publicēti konferences rakstu krājumā.
 • Dalībai konferencē līdz 2015. gada 23.novembrim jāiesniedz pieteikums. Ja rakstam ir 2 vai vairāki līdzautori, pieteikums jāiesniedz katram atsevišķi, kā arī konferences dalības maksu apliecinošs dokuments (vai tā kopija).
 • Pilns raksta teksts, noformēts atbilstoši prasībām, jāiesniedz līdz 2015. gada 1. decembrim. Studējošajiem raksts jāiesniedz kopā ar zinātniskā vadītāja recenziju! Ja raksts nebūs noformēts atbilstoši prasībām (pielikums № 2), tas netiks publicēts!
 • Visi dokumenti nosūtāmi uz elektronisko adresi Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. (dalībai ekonomikas un vadības sekcijā) vai Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. (dalībai juridiskās zinātnes sekcijā) ar norādi – IV konference “Transformācijas process tiesībās, reģionālajā ekonomikā un ekonomiskajā politikā”
 • Iesniedzamie dokumenti jānoformē atsevišķu failu veidā, norādot konferences dalībnieka uzvārdu: Uzvards-pieteikums, Uzvards-raksts, Uzvards-dalibas maksa.
 • Dalības maksa konferencē ir 25 EUR. Rekvizīti: SIA "BALTIJAS STARPTAUTISKĀ AKADĒMIJA". PVN Nr. LV 40003101808. A/S "Swedbank". Konts: LV68HABA0551003662871, SWIFT: HABALV22 – jānorāda savs vārds, uzvārds, personas kods un maksājuma mērķis – dalība III konferencē “Transformācijas process tiesībās, reģionālajā ekonomikā un ekonomiskajā politikā”.
 • Konferences koordinatori:
  • prof. Inna Stecenko, tel. +37129130530, e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. ;
  • prof.Valerijs Reingolds, tel. :+37129239612, e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. ;
  • doc. Veronika Silineviča, tel.:+37129287555, e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. ;
  • doc.Armen Gabrielyan, tel.:+37129551451, e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. .

PIETEIKUMS IV starptautiskai zinātniski praktiskai konferencei (.docx)

Prasības referātu  noformēšanai (.docx)

Sadarbības partneri

 

biznesakompleks logo fast soft gramatvediba un ekonomika
lietuvos verslo kolehija bilance bussinet
tilde lbka nordplus
 LOGO PU liaa LRGA logo

 

Brown Blue Orange